Karlovarský kraj


DM2 s.r.o. - kuchyňské a bytové studio

Náměstí Dr. Milady Horákové 2
Cheb (areál vlakového nádraží) 350 02

Web: www.kuchynedm.cz
E-mail: dm@kuchynedm.cz, obchod@kuchynedm.cz
Tel.: +420 354 437 646, +420 777 108 200

FALCO - systém s.r.o.

Vrázova 9
Cheb 350 02

Web: www.falcosystem.cz
E-mail: koupelny@falcosystem.cz
Tel.: +420 355 335 429, +420 606 771 347

KESSL spol. s r.o.

Jáchymovská 51
Karlovy Vary 360 04

Web: www.kessl.cz
E-mail: kessl@kessl.cz
Tel.: +420 353 230 139, +420 777 700 680

Koupelny Trima PTU s.r.o.

Pohraniční stráže 85
Velká Hleďsebe 353 01

Web: www.koupelnytrima.cz
E-mail: kohoutek@koupelnytrima.cz
Tel.: +420 354 620 200, +420 602 419 832

LIKOST spol. s r.o.

Stará ovčárna 2174
Sokolov 356 01

Web: www.likost.cz
E-mail: sokolov@likost.cz
Tel.: +420 352 625 246

Milan Hůlka

Fučíkova 256
Teplá 364 61

Web: www.milanhulka.cz
E-mail: obchod@tiscali.cz
Tel.: +420 602 321 460, +420 602 130 063

Václav Leicht - voda - topení

Těšovice 105
okr. Sokolov 356 01

Tel.: +420 352 621 237

Vodocentrum - W a M, s.r.o.

Dubová ul. 390/6A
Karlovy Vary - Bohatice 360 04

Web: www.vodocentrum.cz
E-mail: karlovyvary@vodocentrum.cz
Tel.: +420 353 333 611

Vodocentrum - W a M, s.r.o.

Plzeňská 130
Mariánské Lázně 353 01

Web: www.vodocentrum.cz
E-mail: m.lazne@vodocentrum.cz
Tel.: +420 354 602 155

Vodocentrum - W a M, s.r.o.

Chebská ul.
Sokolov 356 01

Web: www.vodocentrum.cz
E-mail: sokolov@vodocentrum.cz
Tel.: +420 352 627 562

Ptáček velkoobchod a.s.

Podnikatelská 166/3
Cheb 350 02

Instalatérské centrum

Web: www.ptacek.cz
E-mail: cheb@ptacek.cz
Tel.: +420 725 897 188

Koupelnové studio

Web: www.koupelny-ptacek.cz
E-mail: koupelny.cheb@ptacek.cz
Tel.: +420 721 029 555

Ptáček velkoobchod a.s.

Plynárenská 2098/2
Karlovy Vary 360 01

Instalatérské centrum

Web: www.ptacek.cz
E-mail: vary@ptacek.cz
Tel.: +420 353 114 333

Koupelnové studio

Web: www.koupelny-ptacek.cz
E-mail: koupelny.vary@ptacek.cz
Tel.: +420 353 114 317-8

Ptáček velkoobchod a.s.

Stará Březovská 2261
Sokolov 356 01

Instalatérské centrum

Web: www.ptacek.cz
E-mail: sokolov@ptacek.cz
Tel.: +420 601 128 956

Koupelnové studio

Web: www.koupelny-ptacek.cz
E-mail: koupelny.sokolov@ptacek.cz
Tel.: +420 725 501 653

GIENGER BOHEMIA s.r.o.

Otovice
Karlovy Vary 362 32

Tel.: +420 377 221 844

Globus ČR k.s.

Obchodní 30
Jenišov u Karlových Varů 362 11

Web: www.globus.cz
Tel.: +420 353 171 111

OBI Česká republika s.r.o.

Dragounská 2563/4
Cheb 350 02

Web: www.obi.cz
Tel.: +420 354 693 133

OBI Česká republika s.r.o.

Dvory Chebská 380/81B
Karlovy Vary 361 20

Web: www.obi.cz
E-mail: letovice@stavebniny.cz
Tel.: +420 296 601 311

Máte dotaz? Napište nám, rádi odpovíme

*
*
*