Magazín


 

Vodovodní baterie Morava - retro, které není zastaralé

Nechte se nadchnout řadou Moravia - Retro. Tato série vodovodních baterií vás vrátí do časů, kdy byla elegance vším. Hodí se do klasických koupelen, které ctí tradici. Vyberte si! Přichystali jsme pro vás ochutnávku vybraných kousků.

Nová vodovodní baterie? Zkuste Colorado

Výběr nové vodovodní baterie se může stát ošemetnou záležitostí. Zvláště pak, když je na trhu mnoho produktů. Rádi bychom vám představili naši řadu vodovodních baterií Colorado, které padnou do každé kuchyně i koupelny.

Nová řada vodovodních baterií MURRAY si vás získá

Nová řada MURRAY se pyšní designově krásnými a praktickými produkty. Naleznete v ní sprchové, vanové i umyvadlové baterie, které padnou do každé koupelny.

Nádherný lesk baterie i za několik let vám zaručí správná údržba

Správná údržba vodovodní baterie vám zajistí, že se stane chloubou vaší koupelny ještě po mnoho let. Jak na údržbu baterie vám poradíme v tomto článku.

Vše, co potřebujete vědět o montáži baterií do koupelny

Montáž vodovodní baterie nemusí být nic těžkého, když víte jak na to. Přinášíme vám přesný montážní návod, podle kterého zvládnete nainstalovat nástěnnou i podomítkovou baterie. Pusťte se bez obav do toho!

Rustikální baterie - pořád krásné a nadčasové

Co se vám vybaví, když se řekne rustikální? Masivní, lidový, venkovský... jedná se o velmi oblíbený styl, který se navrací i do moderních domácností, rozhodně nezůstává jen na venkově. Podlehnete mu i vy?

Vybíráme baterie do kuchyňských dřezů

Při výběru baterie do kuchyňského dřezu máte na výběr z mnoha variant. Je jen na vás, zda se spolehnete na klasiku, nebo zvolíte originální design. Prohlédněte si druhy a modely našich precizně zpracovaných baterií.

Vybíráme koupelnové vodovodní baterie do koupelny

Vodovodní baterie nejsou jen tak ledajakým zařízením, díky kterému si v koupelně pouštíte vodu. Jsou především designovou záležitostí, jež dokáže úplně změnit vzhled celé koupelny. Poradíme vám, jak se nesplést a vybrat ty nejlepší.

Kuchyňské baterie, které vydrží

Neudělat chybu při nákupu dřezové baterie může být oříšek. Baterie musí splňovat všechny nároky rodiny či prostoru, kde bude využívaná. Jak si ušetřit trápení a z čeho a jak vybírat vám poradíme v našem článku.


Kategorie